SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Lambarka Moodeelka:SWR-1200L2
Summada:Jilicsan
MOQ:1
gou  Beddelka Waqtiga FWiFi
gouWiFi-ga Martida & Xakamaynta Waalidka
gouCPU-ga laba-geesoodka ah, CPU-ga laba-geesoodka ah ee Wireless-ka ah
Faahfaahinta Badeecada
Halbeegyada Farsamada
Codsiga Shabakadda
Maamulka
Soo dejiso
01
Sharaxaadda Badeecada
2.4G + 5G
CPU-ga laba-geesoodka ah
Anteenooyin la dheereeyay oo 4* ah
MU-MIMO
IPv6
Shay SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Chipset-ka MT7628DAN+MT7613BEN Heerarka Wireless-ka IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Xusuusta/Kaydinta 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Dekedaha LAN-ka ee Is-dhexgalka 2 × 10/100Mbps Xawaaraha Fiilo la'aanta ah 300Mbps (2.4GHz)
Is-dhexgalka Dekedda WAN 1 × 10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Korontada Dibadda 12VDC/1.5A Soo noqnoqoshada WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
W x D x H 180 × 130 × 26mm Qaababka Wireless-ka
Router-ka bilaa-waayirka ah; WISP; AP
Shahaadada CE, RoHS Anteeno 2 × 2.4GHz
Badhan WPS/Dib u dajin 2 × 5GHz