ONT-2GE-RF-DW FTTH Dual Band 2GE+CATV+WiFi XPON ONT

Nambarka Qaabka: ONT-2GE-RF-DW

Summada:Jilicsan

MOQ: 1

goo Taageer shaqada EasyMesh WIFI

gooTaageer 2.4GHz iyo 5GHz Dual Band WIFI

gooU hoggaansanaanta IEEE 802.3ah(EPON) & ITU-T G.984.x(GPON)

Faahfaahinta Alaabta

Qiyaasaha Farsamada

Interface

Codsiga Shabakadda

Download

01

Sharaxaada Alaabta

Dulmar

ONT-2GE-RFDW waa unug shabakad indho-indhayn ah oo horumarsan, kaas oo si gaar ah loogu talagalay inuu la kulmo shabakada isdhexgalka ee adeegyada badan.Waa qayb ka mid ah Terminalka XPON HGU, oo aad ugu habboon xaaladaha FTTH/O.Qalabkan casriga ah waxa uu ku qalabaysan yahay sifo taxadar leh oo si taxadar leh loo soo xulay si loo daboolo baahiyaha is-beddelka ee isticmaalayaasha kuwaas oo u baahan adeegyada xogta xawaaraha sare leh iyo adeegyo muuqaal ah oo tayo sare leh.

Iyada oo leh labadeeda dekedood ee 10/100/1000Mbps,Laba-band WiFi 5(2.4G + 5G) dekedda iyo isdhexgalka inta jeer ee raadiyaha, ONT-2GE-RFDW waa xalka ugu dambeeya ee dhammaan isticmaalayaasha u baahan gudbinta xogta la isku halleyn karo oo degdeg ah, fiidiyooga fiidiyooga ah iyo Internet aan kala go' lahayn.Qalabku waa mid aad u hufan oo hubiya tayada ugu sareysa ee adeegga adeegyada kala duwan sida fiidiyoowga ama soo dejinta tirada badan.

Intaa waxaa dheer, ONT-2GE-RFDW waxay leedahay waafaqid aad u wanaagsan oo ay la socoto aaladaha kale iyo shabakadaha, aad bayna u fududahay in la rakibo oo la habeeyo.Tani waxay ka dhigeysaa mid ku habboon isticmaalayaasha raadinaya marin-u-helid internet aan kala go' lahayn oo dhib la'aan ah.La kulan oo dhaafo Shiinaha Telecom CTC2.1/3.0, IEEE802.3ah, ITU-T G.984 iyo heerarka kale ee warshadaha.

Marka la soo koobo, ONT-2GE-RFDW waa tusaale tignoolajiyada casriga ah ee loo sameeyay si loo daboolo baahida sii kordheysa ee isticmaalayaasha ee gudbinta xogta xawaaraha sare leh, fiidyaha fiidiyoowga ah oo aan kala go 'lahayn, iyo gelitaanka internetka oo aan kala go' lahayn.Waxay bixisaa waxqabad aad u fiican, rakibid fudud iyo iswaafajin weyn, taasoo ka dhigaysa doorashada ugu fiican kuwa raadinaya adeegga internetka ee qaaliga ah.

 

Tilmaamaha Gaarka ah

ONT-2GE-RFDW waa mid aad u horumarsan oo la wanaajiyey oo la hagaajiyay unug shabakad isha oo u hoggaansan IEEE 802.3ah(EPON) iyo ITU-T G.984.x(GPON).

Qalabku wuxuu kaloo u hoggaansamaa IEEE802.11b/g/n/ac 2.4G & 5G WIFI heerarka, iyadoo taageeraya IPV4 & IPV6 maamulka iyo gudbinta.

Intaa waxaa dheer, ONT-2GE-RFDW waxay ku qalabaysan tahay TR-069 qaabeynta fog iyo adeegga dayactirka, waxayna taageertaa albaabka lakabka 3 oo leh qalabka NAT.Qalabku waxa kale oo uu taageeraa xidhiidho badan oo WAN ah oo leh habab la leexiyay oo la isku xidhay, iyo sidoo kale Layer 2 802.1Q VLAN, 802.1P QoS, ACL, IGMP V2, iyo MLD proxy/snooping.

Intaa waxaa dheer, ONT-2GE-RFDW waxay taageertaa DDSN, ALG, DMZ, firewall iyo adeegyada UPNP, iyo sidoo kaleCATVinterface ee adeegyada fiidiyowga iyo FEC laba jiho ah.Qalabku waxa kale oo uu la jaan qaadayaa OLT-yada soo saarayaasha kala duwan, oo si toos ah ula qabsanaya qaabka EPON ama GPON ee uu isticmaalo OLT.ONT-2GE-RFDW waxay taageertaa isku xidhka laba-band WIFI ee 2.4 iyo 5G Hz iyo SSIDs badan oo WIFI ah.

Iyada oo leh astaamo horumarsan sida EasyMesh iyo WIFI WPS, aaladdu waxay siisaa isticmaaleyaasha xiriir aan kala go' lahayn oo wireless ah.Intaa waxaa dheer, qalabku wuxuu taageeraa qaabab badan oo WAN ah, oo ay ku jiraan WAN PPPoE, DHCP, Static IP, iyo Habka Buundada.ONT-2GE-RFDW sidoo kale waxay leedahay adeegyo fiidiyoow CATV si loo hubiyo gudbinta degdega ah oo la isku halayn karo ee qalabka NAT.

Isku soo wada duuboo, ONT-2GE-RFDW waa aalad aad u horumarsan, hufan oo la isku halayn karo oo bixisa astaamo kala duwan si ay u siiso isticmaalayaasha gudbinta xogta xawliga sare leh, fiidiyoow fidiyow ah oo aan kala go 'lahayn iyo helitaanka internet aan kala go' lahayn.Waxay buuxisay oo ay dhaaftay heerarka warshadaha, taasoo ka dhigaysa xalka ugu habboon kuwa raadinaya adeegga internetka ee ugu sarreeya.

 

ONT-2GE-RF-DW FTTH Dual Band 2GE+CATV+WiFi XPON ONT
Halbeegga Hardware
Interface  1* G/EPON+2*GE+2.4G/5.8G WLAN+1*RF
Gelida Adabtarka Korontada  100V-240V AC, 50Hz-60Hz
Bixinta Korontada  DC 12V/1.5A
Iftiinka Tilmaamaha  AWOODDA/PON/LOS/LAN1/ LAN2/2.4G/5G/RF/OPT
Badhanka  Badhanka beddelka korontadu, badhanka dib u dajinta, badhanka WLAN, badhanka WPS
Isticmaalka Korontada  <18W
Heerkulka shaqada  -20℃~+50℃
Qoyaanka deegaanka  5% ~ 95% (aan shubin)
Cabirka 180mm x 133mm x 28mm (L×W×H Aan anteeno lahayn)
Miisaanka saafiga ah 0.3kg
Interfaces PON
Nooca Interface  SC/APC, CLASS B+
Fogaanta Gudbinta  0~20km
Mawjada shaqaynaysa  Kor u kaca 1310nm;Hoos 1490nm;CATV 1550nm
Dareenka awoodda indhaha ee Rx  -27dBm
Heerka Gudbinta:
GPON  Kor u kaca 1.244Gbps; Hoos udhaca 2.488Gbps
EPON  Kor u kaca 1.244Gbps; Hoos udhaca 1.244Gbps
Interfaces Ethernet
Nooca Interface 2* RJ45 Dekadaha
Dhexdhexaadiyaha 10/100/1000BASE-T
Tilmaamaha Wireless
Nooca Interface  Anteenada dibadda 4*2T2R dibadda
Anteenada Gain  5dBi
Interface Heerka ugu sarreeya
2.4G WLAN 300Mbps
5.8G WLAN 866Mbps
Qaabka Shaqada Interface  
2.4G WLAN 802.11 b/g/n
5.8G WLAN 802.11 a/n/ac
Tilmaamaha CATV
Nooca Interface  1*RF
Dhererka Mowjadda Aragga  1550nm
Heerka Soo saarista RF  80± 1.5dBuV
Input Power Optical  +2 ~ -15dBm
Agc Range  0 ~ -12dBm
Luminta Milicsiga indhaha   >14
MER  >31@-15dBm

 

 

 

Interface ONT-2GE-RFDW

 

 

Muuqaalka Codsiga ONT-2GE-RFDW

 

 

 

ONT-2GE-RF-DW FTTH Dual Band 2GE+CATV+WiFi XPON ONT Xaashida Xogta.PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

asdadqwewqeqwe