Sanduuqa FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core Fiber Optical Access Box
Lambarka Moodeelka:  FTTX-PT-M16
Summada:Jilicsan
MOQ:10
gou  Derbiga lagu rakibay ama lagu rakibay ulo
gou  Loo Shaqeyn karo Dhisidda Shabakadda FTTx ee Badan
gou Dhammaan-ku-jir-Mid-ka loogu talagalay isku-xidhka faybarka, kala-qaybinta, iyo qaybinta
Faahfaahinta Badeecada
Halbeegyada Farsamada
Cabbirka iyo Siyaabaha Fiilada
Buug-gacmeedka Rakibaadda
Soo dejiso
01
Sharaxaadda Badeecada
Sharaxaad Kooban
FTTX-PT-M16Sanduuqa Terminalka Helitaanka Fiberwaa lagama maarmaan waana caan ku ah hirgelinta FTTH.
Sifooyinka Shaqada
Hadda, aan u gudubno qeexitaannada FTTX-PT-M16: Shuruudaha Deegaanka: Heerkulka Shaqada: -40°C ilaa +85°C Qoyaanka qaraabada ah: ≤85% (+30°C) Cadaadiska Hawada: 70KPa ilaa 106Kpa Warqadda xogta farsamada ee ugu weyn: Lumitaanka gelinta: ≤0.15dB Lumitaanka soo celinta UPC: ≥50dB Lumitaanka soo celinta APC: ≥60dB Warqadda Xogta Farsamada ee Ilaalinta Hillaaca: Iska caabbinta dahaarka ee u dhaxaysa qalabka dhulka hoostiisa iyo qaybaha birta ee sanduuqa kama yaraan 2×104MΩ/500V (DC); infrared ≥2×104MΩ/500V. Danabka u adkeysiga u dhexeeya qalabka dhulka hoostiisa, jirka sanduuqa, iyo qaybaha birta ah kama yaraan 3000V (DC)/daqiiqo, iyada oo aan lahayn jab ama flashover; U≥3000V.
Alaab PC+ABS
Cabbirka (A*B*C) 319.3*214*133mm
Awoodda ugu Badan 48
Cabbirka Rakibaadda (Sawirka 2) D*E 52 * 166 * 166mm
Dhexroorka fiilada ugu weyn (mm) 8 ~ 14mm
Cabbirka ugu badan ee godka laanta 16mm
Adaptors-ka PC-ga SC/A ee aan biyuhu celin karin 16
Baahida deegaanka
Heerkulka Shaqada -40℃~+85℃
Qoyaanka Qaraabada ah ≤85%(+30℃)
Cadaadiska Hawada 70KPa~106Kpa
Tilmaamaha Qalabka Indhaha
Lumitaanka gelinta ≤0.3dB
Lumista soo celinta UPC ≥50dB
Guuldaradii soo laabashada APC ≥60dB
Nolosha gelinta iyo soo saarista >1000 jeer
Faahfaahinta Farsamada ee u adkeysan karta onkodka
Qalabka dhulka lagu rakibayo waxaa lagu go'doomiyaa golaha wasiirada, iska caabbinta go'doomintana waa ka yar tahay 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
Danabka u adkeysiga u dhexeeya qalabka dhulka iyo armaajada waa ugu yaraan 3000V(DC)/daqiiqo, dalool ma jiro, ma jiro wax iftiimaya; U≥3000V